REZULTATE FINALE CONCURS

Felicitari tuturor participantilor! Sperăm că ați avut o experientă plăcută și vă așteptăm și la ediția de anul viitor!

Vă vom contacta în cursul săptămânii viitoare pentru finalizarea procedurilor de premiere. Felicitări!

Se acordă Diplomă de Merit tuturor concurenților care au obținut peste 200 de puncte! Felicitări!

Se acordă Diplomă de Merit elevului din clasa a IX-a cu cel mai bun punctaj. Felicitări!

!! Având în vedere dificultatea subiectelor și a diferențelor mici de timp între submisiile candidaților, în ședința din data de 26 Aprilie 2021, Comitetul de Organizare a decis ca pentru realizarea clasamentului concursului, să țină cont numai de punctajele totale obținute de concurenți. Vă felicitâm pe toți încă o dată !!

Indicații de rezolvare

Pentru cei dintre dumneavoastră care doresc să își încerce forțele în continuare, problemele sunt disponibile pe platforma pbinfo:

 Probleme RAU-Coder 2021 - PbInfo  



PARTENER

Mulțumim partenerului nostru, compania IT: METRO SYSTEMS, pentru cadourile oferite premianților!

Image


CĂȘTIGĂTORII RAU-CODER 2021



CLASAMENT FINAL

Nr. Crt. Loc Nume și prenume Clasa Liceu Oraș Bisectoare Bacterii Lasere Global
1Locul ILorintz Alexandru10Colegiul Național "Lucian Blaga"Sebeș100100100300
2Locul IOndreovici Patrick11Liceul Teoretic "Jozef Gregor Tajovsky"Nadlac100100100300
3Locul IIRomanescu Adia-Ioana11Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil"Iași10010090290
4Locul IIPopa Sebastian11Colegiul Național "Spiru Haret"Targu-Jiu10010090290
5Locul IIIDragomir Daria Nicoleta 10Colegiul Național "Doctor Ioan Mesota"Brasov10010080280
6Locul IIIGeorge Dan-Cristian10Colegiul Național de Informatică "Grigore Moisil"Brașov10010080280
7Locul IIIPavel Alexandru12Liceul Teoretic Internațional de InformaticăConstanta10010080280
8Locul IIIUrieșu Iulius11Liceul Teoretic "David Prodan"Cugir10010080280
9MențiuneIsache Maria Catalina12Colegiul NaționalIasi10050100250
10Diplomă de MeritAndrone Ștefan11Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"Bucuresti10030100230
11Diplomă de MeritBorgovan Alexandru11Liceul Teoretic "Ion Luca"Vatra Dornei1005080230
12Diplomă de MeritAirinei Andrei-Cristian12Colegiul Național "Ștefan Cel Mare"Suceava1001000200
13Diplomă de MeritBogdan Vlad-Mihai11Liceul Teoretic "Aurel Vlaicu"Orăștie1000100200
147Bucă Mihnea-Vicențiu11Colegiul Național "Mircea cel Batran"Râmnicu Vâlcea1005030180
157Cibotariu Andrei12Colegiul Național "Ștefan cel Mare"Suceava1005030180
167Cociorvă Ana-Miruna10Colegiul Naţional "Emil Racoviţă"Iaşi1005030180
177Dumitrescu Matei-Pavel10Colegiul NaționalIasi1005030180
187Ignat Alex Matei 11Liceul Teoretic "Avram Iancu"Cluj-Napoca1005030180
197Loghin Cătălin11Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil"Iași1005030180
207Mîrț Leonard12Liceul Teoretic "Vasile Alecsandri"Pildești1005030180
217Pângăleanu Cătălin10Colegiul Școala Națională de GazMediaș1005030180
227Rafiliu Florin - David10LIceul Teoretic "Aurel Vlaicu"Orăștie1005030180
237Șichet Paul-Cristian12Colegiul Național "Decebal"Deva100080180
24Diplomă de MeritAcatrinei Robert-Marian9Liceul Teoretic Internațional de InformaticăConstanta1005020170
258Ciornei Stefan10Liceul teoretic "Grigore Moisil"Iasi1005020170
269Anica-Popa Vlad-Ioan10Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"Bucuresti1005010160
279Arseniu Victor-Ștefan9Colegiul Național "Ion C. Brătianu"Pitești1005010160
289Baldovin Razvan Mihai Marian11Colegiul Național de Informatica "Tudor Vianu"Bucuresti1003030160
299Bibarț Alexandru11Colegiul Național "Preparandia-Dimitrie Țichindeal"Arad1003030160
309Caleavalea Vasile Andrei10Liceul Teoretic de Informatica "Grigore Moisil"Iasi1003030160
319Cernea Mihnea Ioan10Colegiul Național de Informatica "Matei Basarab"Rm.Valcea1003030160
329Croicia Constantin Rares Alexandru12Colegiul Național de Informatica "Tudor Vianu"Bucuresti1003030160
339Liehn Eduard11Colegiul Național "Carol I"Craiova1003030160
349Moisa Dimitrie-Cezar10Colegiul Naţional "Emil Racoviţă"Iasi1003030160
359Răgman Andrei-Adrian10Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu"Târgu Jiu1005010160
369Sireanu Vlad10Liceul Teoretic "Grigore Moisil"Timisoara1003030160
379Stancu David Andrei9Liceul Teoretic NationalBucuresti1003030160
389Stancu Vlad Stefan11Liceul Teoretic NaționalBucuresti1003030160
399Trusca Marian-Daniel9Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu"Targu Jiu1003030160
4010Blanovschi Dinu11Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"București100500150
4110Cocut Alexandru-Emanuel9Liceul Teoretic "Miron Costin"Iasi1003020150
4210David Alex Robert9Colegiul Național "Mihai Eminescu"Satu Mare100500150
4310Dumitru Bianca Stefania12Colegiul Național "Tudor Vladimirescu"Targu Jiu1003020150
4410Filat Nicolae12Colegiul Național de Informatica "Tudor Vianu"Bucuresti100500150
4510Machidon Alexandru-Ionut11Colegiul National "Gheorghe Vranceanu"Bacau100500150
4610Slatinaru Andrei Alexandru11Colegiul Național de Informatică Piatra Neamt100500150
4710Soare Cristian-Constantin12Colegiul Național "Gheorge Vrănceanu"Bacău903030150
4810Toma Ionuț Cristian9Liceul Teoretic "Emil Racoviță"Vaslui1003020150
4911Câmpean Rareș-Adrian9Liceul Teoretic "Gheorghe Marinescu"Târgu Mureș1003010140
5011Docheru Florin-Andrei9Colegiul Național “Ecaterina Teodoroiu”Târgu-Jiu1003010140
5111Osadici Darius Bogdan11Colegiul Național DecebalDeva803030140
5212Berindeie Paul Mihai10Colegiul Național "Avram Iancu"Campeni100300130
5312Bivolaru Marilena9Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu"Tg-Jiu100300130
5412Brabete Marius Stelian11Liceul Teoretic "Tudor Vianu"Giurgiu505030130
5512Bulacovschi Theodor-Octavian10Colegiul Național "Costache Negruzzi"Iasi100030130
5612Buzatu Calin Cristian10Liceul Teoretic "Ovidius"Constanta100030130
5712Călugărița Amalia-Alexandra9Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu"Târgu-Jiu100300130
5812Crismariu Denis10Liceul Teoretic "Grigore Moisil"Iasi100300130
5912Dumitru Andrei Denis9 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"Bucuresti100300130
6012Gusatu Damian-Alexandru9Colegiul National "Ecaterina Teodoroiu"Targu-Jiu100300130
6112Ispas Jany-Gabriel12Liceul Teoretic "Petru Cercel"Targoviste100300130
6212Lală Maria Nicola Fernanda9Colegiul National "Ecaterina Teodoroiu"Târgu Jiu100300130
6312Marciuc Cosmin Teodor10Colegiul NaționalIasi100300130
6412Pirnog Theodor Ioan9Colegiul Național "Bogdan Petriceicu Hasdeu"Buzau100300130
6512Răileanu Alin-Gabriel9Colegiul Național "Emil Racoviță"Iasi100030130
6612Rotaru Razvan10Colegiul Național "Emil Racoviță"Iasi100300130
6712Satnoianu Dominic-Ioan10Colegiul Național "Andrei Șaguna"Brașov100030130
6812Scânteie Alexandru Ioan9Colegiul Național "Constantin Carabella"Târgoviște100300130
6912Șerban Iustinian-Bogdan11Colegiul Național "Costache Negri"Târgu Ocna100030130
7012Simandan Paul Stefan11Colegiul Național "Preparandia - Dimitrie Tichindeal"Arad505030130
7112Varga Gabriela11Colegiul Național "Silvania"Zalău100300130
7213Cristia Razvan-Cosmin9Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu"Vaslui100020120
7313Pânzariu Matei Alexandru10Colegiul NaționalIasi90300120
7414Aron Bogdan-Ștefan10Colegiul Național "Gheorghe Lazăr"Sibiu503030110
7514Aron Darius-Ioan10Colegiul Național "Gheorghe Lazăr"Sibiu503030110
7614Cojocaru Dan-Andrei11Colegiul Naţional de InformaticăPiatra-Neamţ503030110
7714Hanghicel Razvan-Mihai12Colegiul Național "Roman - Voda"Roman100100110
7814Maracine Constantin Razvan10Colegiul Național "Alexandru Lahovari"Valcea80030110
7914Mozacu Ștefania-Cristina10Colegiul Național "Gheorghe Lazăr"Sibiu503030110
8015Dobra Ștefania-Irina11Colegiul Național ”Avram Iancu” Cîmpeni503020100
8115Goia Darius-Ioan10Colegiul National "Avram Iancu"Campeni10000100
8215Ionescu Radu12Colegiul National Nicolae Grigorescu Campina80020100
8315Macovei Tiberiu 12Colegiul Național "Mircea cel Batran"Constanța 10000100
8415Mihaila Razvan-Andrei12Colegiul Național de Informatica "Tudor Vianu"Bucuresti10000100
8515Vasiluță Mihai-Alexandru9Colegiul Național "Spiru Haret"Târgu-Jiu10000100
8616Cosor Mihail10Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza"Focsani900090
8716Iacob Ana Maria 10Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"București 900090
8816Petricele Georgiana-Maria11Colegiul Național "Avram Iancu"Câmpeni50301090
8917Albu Darius9Colegiul National "Avram Iancu"Campeni50102080
9017Ciobanu Vlasie-Irinel10Colegiul Național "Mihail Sadoveanu"Pascani50102080
9117Cismaru Adrian10Liceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza"Bucuresti5030080
9217Gridan Antonia9Liceul Teoretic "Aurel Vlaicu"Orastie5030080
9317Ionescu Emanuel Benedict12Colegiul National "Mihai Viteazul"Bucuresti5003080
9417Loghin Antonia-Miruna9Liceul Teoretic "Mihail Kogălniceanu"Vaslui5030080
9517Macovei Teodor-Andrei11Colegiul Național de InformaticăPiatra Neamt5030080
9617Moroz Alexandra-Ioana10Colegiul Național "Mihai Eminescu"Satu Mare5030080
9717Popescu Tiberiu-Andrei10Liceul Teoretic Internațional de InformaticăConstanța5030080
9817Ștefan Ana-Maria Ștefana 10Colegiul NaționalIași 30302080
9918Coșereanu Emanuel10Colegiul Național "Ion Luca Caragiale"Ploiești10303070
10018Leoni Cesar-Emanuele12Colegiul Național "Frații Buzești"Craiova20302070
10118Maior Florin-Adrian12Liceul Tehnologic EnergeticCampina20302070
10219Cirnu Maria-Anca12 Colegiul Național "Gheorghe Vranceanu"Bacau3030060
10319Mihăilă Andrei-Ioan11Liceul Teoretic "Jean Monnet"Bucuresti0303060
10419Tofan Ghenadie12Liceul Teoretic "Mihai Eminescu"Drochia, Republica Moldova0303060
10519Zamfir Cosmin Marian11Colegiul Național "Mihai Viteazul"Șirna20301060
10620Borgovan Paula9Liceul Teoretic "Ion Luca"Vatra Dornei500050
10720Cojocaru Razvan9Colegiul Național "Ion Luca Caragiale"Bucuresti500050
10820Costin Alexandru9Colegiul National "Alexandru Odobescu"Pitesti500050
10920Craiescu Iustin Darius10Colegiul Național de InformaticăPiatra Neamt10103050
11020Dan Andrei9Colegiul National "Moise Nicoara" Arad2030050
11120Isache Bogdan11Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil"Iasi10301050
11220Mihaloianis Alexis10Colegiul Național "Iancu de Hunedoara"Hunedoara 500050
11320Miron Alexandru Bogdan9Colegiul Național "Emil Racovita"Cluj Napoca 500050
11420Niculai Mihai Bogdan12Colegiul Național „Iulia Hașdeu”București500050
11520Pantazi Andrei12Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil"Brasov500050
11620Rulea Bogdan Cristian Vasile12Colegiul National "Octavian Goga"Marghita500050
11720Trache Andrei10Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"Bucuresti500050
11820Vraja Marco-Mihai11Colegiul Național "Mihai Eminescu"Satu Mare050050
11921Bălăceanu Giovanni-Ioan11Colegiul Național Militar "Ștefan cel Mare" Suceava1030040
12021Daria Estera Emanuela10Colegiul National "August Treboniu Laurian"Botosani3001040
12121Popescu George Vlad10Colegiul National "Radu Greceanu"Slatina1030040
12222Bixade Luca9Colegiul National "Dimitrie Cantemir"Targu Ocna030030
12322Buga Alin10Colegiul Național "Roman-Vodă"Roman300030
12422Geiger Norbert9Colegiul Național "Vasile Lucaciu"Baia Mare030030
12522Greculescu Mario11Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucurești 030030
12622Ionescu Maria10Colegiul National "Aurel Vlaicu"Bucuresti300030
12722Păvălache Mihai-Flavius9Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil"Iasi2001030
12822Rusu Luca9American International School of BucharestBucuresti10101030
12922Solomon Stefan9Colegiul Național "Unirea"Focsani030030
13022Trifan Ilie11Colegiul Național "Calistrat Hogaș"Piatra Neamț300030
13123Badea Constantin-Catalin12Liceul Tehnologic EnergeticCampina200020
13223Blaj Paul-Florin9Colegiul Național "Roman Voda"Rediu200020
13323Bozieșan Ștefan-Valentin12Liceul Tehnologic EnergeticCampina200020
13423Bran Alexandru-Ionuț12Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu"Targu Jiu200020
13523Grădișteanu Andrei - Antonio10Liceul Teoretic "Tudor Vianu"Giurgiu1010020
13623Iaz Andrei-Sebastian9Colegiul Național ”Emanuil Gojdu”Oradea200020
13723Neagu Pavel12Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"Bucuresti200020
13823Putineanu Alex-Catalin10Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza"Alexandria200020
13923Rusen Mihai10Colegiul Național "Școala Centrală"București200020
14023Siminischi Alexandru-Sebastian12Liceul Teoretic "Dante Alighieri"Bucuresti0101020
14123Stefanoiu Catalin-Constantin12Liceul Tehnologic EnergeticCornu de jos (Cornu)200020
14223Toda-Puiulet Emanuela-Coralia10Colegiul National "Avram Iancu" Campeni 200020
14324Bătrîna Bianca-Ruxandra9Liceut Teoretic ”Aurel Vlaicu”Orăștie100010
14424Gherasa Rares Horatiu9Liceul Teoretic "Aurel Vlaicu"Orastie100010
14524Murarita Daniel9Liceul Teoretic "Lucian Blaga"Cluj-Napoca100010
14624Piloiu Raul-Ispas10Colegiul Național "Octavian Goga"Sibiu010010
14725Achim-Pănescu Silvian11Colegiul Național "Carol I"Craiova0000
14825Agape Ioan11Liceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza"Iași0000
14925Aliciuc Alexandru-Gabriel12Liceul Teoretic "Mihail Kogălniceanu"Vaslui0000
15025Anghel Eduard-Andrei9Colegiul Național "Ecaterina Teodoroiu"Targu Jiu0000
15125Argherie Ovidiu-Alexandru10Colegiul Național „Iulia Hașdeu”Bucuresti0000
15225Arsenie Robert-Gabriel9Liceul Teoretic "Grigore Tocilescu"Mizil0000
15325Asăvoaei Bianca Gabriela12Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu"Vaslui0000
15425Babiciu Paul-Marian12Colegiul Național "Vasile Lucaciu"Tautii-Magheraus0000
15525Baluta Cezar10Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"Bucuresti0000
15625Bănescu Ema Ioana10Colegiul Național "Constantin Carabella"Moroeni0000
15725Banu Daria Catalina11Colegiul National "Gheorghe Lazar"Bucuresti0000
15825Barbu Alexandru Daniel 10Colegiul Național Pedagogic "Regina Maria"Ploiești 0000
15925Benczik Roberto-Patrik9Colegiul Național "Traian Lalescu Resita"Resita0000
16025Bene Ionut-Matei9Colegiul Național de Informatică "Grigore Moisil"Brasov0000
16125Bobei Bogdan Dumitru10Colegiul National "Ecaterina Teodoroiu"Targu Jiu0000
16225Bogdan Ioan10 Colegiul Național "Avram Iancu"Câmpeni0000
16325Botnaru Victor9Liceul Teoretic Internațional de InformaticăConstanța0000
16425Brasoveanu Mircea Denis12Colegiul Național "Frații Buzești "Craiova 0000
16525Bucur-Sabău Maria-Mirabela 11Liceul Teoretic Internațional de InformaticăReghin0000
16625Căprioară Alina11Colegiul Național "Roman-Vodă"Roman0000
16725Chelmuş Alexandru12Colegiul Național "Unirea"Focșani 0000
16825Chirica Robert-Ionatan12Colegiul National "Mihai Viteazul"Turda0000
16925Ciacu Dan-Cristian12Colegiul Național "Andrei Saguna"Brasov0000
17025Circiu Benoni10Colegiul National de Informatica "Spiru Haret"Suceava0000
17125Cosma Andrei10Colegiul National "Emanoil Gojdu"Oradea0000
17225Creț Alexandru-Andrei11Colegiul Național „Moise Nicoară”Arad0000
17325Cuibus Dorin Iosif11Liceul Teoretic "Lucian Blaga"Cluj-Napoca0000
17425David Mihnea-Stefan10Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"Bucuresti0000
17525David Mihai12Colegiul National "Mihai Eminescu"Buzau0000
17625Diaconescu Andrei-Alexandru10Colegiul Național "Vladimir Streinu"Gaesti0000
17725Dobrea Matei-Alexandru10Colegiul Național "Cantemir Voda"Bucuresti0000
17825Dobricean Ioan-Dorian11Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucurești 0000
17925Drugea Casian10Liceul Teoretic "Radu Vladescu"Patarlagele0000
18025Dumitru Antonio11Colegiul Național "Mircea cel Batran"Ramnicu Valcea0000
18125Dumitru Andreea9Colegiul Național "Unirea"Brașov0000
18225Enciu Cezar Andrei10Liceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza"București0000
18325Farcas Alexandru-Eduard9Colegiul Național "Emil Racoviță"Iasi0000
18425Fazecas Joshua Manuell9Liceul Teologic "Baptist Emanuel"Oradea0000
18525Filip Cristian11Colegiul Național "Gheorghe Munteanu Murgoci"Braila0000
18625Filip Stefan-Ioan11Colegiul Național "Octavian Goga"Miercurea Ciuc0000
18725Florea Ariana Ioana10Colegiu National "Iancu de Hunedoara"Hunedoara0000
18825Florea Eduard - Petru12Liceul "Stefan Procopiu"Vaslui0000
18925Fologea Valentin-Alexandru11Colegiul National "Iulia Hasdeu"Bucuresti0000
19025Goța Septimiu-Andrei11Colegiul Național "Elena Cuza"București0000
19125Ion Darius-Alexandru12Colegiul Național "Alexandru Odobescu"Pitesti0000
19225Ion Mihai-Codruț9Liceul Teoretic "Ion Barbu"București0000
19325Ioniță Diana-Andreea9Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești0000
19425Ivascu Ioan-Andrei11Colegiul National "Alexandru Ioan Cuza"Alexandria0000
19525Lăcătușu Octavian Alexandru10Colegiul Național "Traian"Drobeta-Turnu Severin 0000
19625Lazar Razvan Gabriel10Liceul Teoretic International de InformaticaConstanta0000
19725Lung Ana-Otilia11Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu"Cluj-Napoca0000
19825Lungeanu Răzvan12Liceul Teoretic "Emil Racovita"Vaslui0000
19925Mada Petru Adrian11Colegiul Național "Onisifor Ghibu"Bihor0000
20025Marciuc Andrei9Scoala gimnaziala nr. 97Bucuresti0000
20125Mariciuc Bianca10Colegiul National "August Treboniu Laurian"Botosani0000
20225Marinescu Mihnea-Ionuț11Colegiul Național "Mihai Viteazul"Ploiești0000
20325Martinut Francesco10Colegiul Național "Roman-Voda"Roman0000
20425Maxim Cezar-Andrei10Liceul Teoretic de Informatica "Grigore Moisil"Iasi0000
20525Mierlă Constantin10Colegiul Național "Petru Rares"Suceava0000
20625Mihailov David12Liceul Pedagogic "Nicolae Iorga"Botosani0000
20725Mitrache Anton-Florentin12Colegiul Național "Ion Creanga" București 0000
20825Moldovan Andrei Gheorghe10Liceul Teoretic "Lucian Blaga"Cluj Napoca0000
20925Morar Cosmin-Andrei12Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu"Cluj-Napoca0000
21025Mortu Mihai10Colegiul Naţional "Nicolae Bălcescu"Braila0000
21125Mura Paul11Colegiul Național "Decebal"Deva0000
21225Nadaban Patrick10Colegiul Național “Moise Nicoara”Arad0000
21325Neagu Alexandru12Liceul Teoretic "Boris Cazacu"Nisporeni0000
21425Nicola Andrei George10Colegiul National "Matei Basarab"Bucuresti0000
21525Nicula Dan Alexandru11Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"Bucuresti0000
21625Niculescu Ioan9Colegiul Național "Ion Creanga"Bucuresti0000
21725Pal Roberto-Giulio10Colegiul Național "Roman-Voda"Roman0000
21825Pașca Valentina Diana10Colegiul Național "Avram Iancu" Câmpeni 0000
21925Pencu Andrei Alexandru9Liceul Teoretic "Stefan Odobleja"București 0000
22025Pislaru Vlad Rares10Liceul Teoretic "Emil Racovita"Vaslui0000
22125Popescu Serban Marian9Liceul Teoretic "Ion Luca"Vatra Dornei0000
22225Prodan Paul Cristian10Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza"Focsani0000
22325Pușcașu Răzvan-Ștefan12Liceul Teoretic Internațional de InformaticăConstanța0000
22425Radu Andrei-Laurentiu11Colegiul Național "Vladimir Streinu"Gaesti0000
22525Rares Stefan Georgescu10Colegiul National "Avram Iancu"Stei0000
22625Rășcanu Robert Ionuț12Liceul Teoretic "Mihail Kogălniceanu"Vaslui0000
22725Roman Onisim-Cristian10Colegiul Național "Nichita Stanescu"Ploiești0000
22825Rotaru Catalin12Colegiul Național "Stefan Cel Mare"Suceava0000
22925Sandu Rares Cristian11Colegiul Național de Informatica "Matei Basarab"Ramnicu Valcea0000
23025Sasaran Aurelian Noris10Colegiul Național "Gheorghe Sincai"Baia Mare0000
23125Scutelnic Grigore11Liceul Teoretic "Boris Cazacu"Republica Moldova0000
23225Seciu Antonio Cezar9Colegiul Economic "Virgil Madgearu"Ploiesti0000
23325Sima Alexandru11Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu"Bucuresti0000
23425Solomon Lorena10Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr”Sibiu0000
23525Stana Andrei11Colegiul Național "Vasile Goldiș"Arad0000
23625Stanciu Adrian12Liceul Tehnologic "Lazar Edeleanu"Navodari0000
23725Stănescu Matei-Octavian9Liceul Teoretic Internațional de InformaticăConstanța0000
23825Stratone Mirel9Liceul Teoretic "Alexandru Marghiloman"Buzau0000
23925Tacu Alexandru11Colegiul Național "Petru Rares"Piatra Neamt0000
24025Terpovici Andrei11Colegiul Național "Frații Buzești"Craiova0000
24125Tulceanu Cezar-Alexandru10Liceul Teoretic Internațional de InformaticăConstanța0000
24225Turcu Octavian9Colegiul Național "Octavian Goga"Miercurea Ciuc0000
24325Varga Ionut Antonio12Colegiul National "Vasile Alecsandri"Bacau0000
24425Vasile Eduard Ionut12Liceul Teoretic "Ion Barbu"Pitesti0000
24525Verzotti Matteo-Alexandru9Colegiul Național de Informatica "Tudor Vianu"Bucuresti0000
24625Vintilă Claudia Ana-Maria9Colegiul Economic "Virgil Madgearu"Ploiești 0000
24725Vladu Alexandru-Gheorghe10Colegiul National "Octavian Goga"Sibiu0000